TRANSPORT LOTNICZY ŻYWYCH ZWIERZĄT

Transport żywych zwierząt jak żaden wymaga indywidualnego podejścia. Wiedząc, jak bezcenny jest przewożony taki pasażer, dokładamy wszelakich starań, aby transport zwierzęcia był bezstresowy i jak najszybszy.
Specjalizujemy się w transporcie zwierząt domowych, a droga przewozu dobierana jest każdorazowo indywidualnie tak, by wiązała się z jak najkrótszym czasem lotu. Mając na uwadze zmienność i niezwykłą zawiłość przepisów różnych krajów i linii lotniczych, związanych z przemieszczaniem się żywych zwierząt, każdorazowo, zanim fizycznie zostanie wysłane zwierzę, dopełnione są wszelakie formalności i dokumentacja. Liczy się dla nas bezpieczeństwo tak newralgicznego ładunku, dlatego zapewniamy kontakt przez 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu.
Ponadto, naszym klientom oferujemy profesjonalne klatki służące do przewozu zwierząt, spełniające wymagania zarówno linii lotniczych, jak i aktualnych przepisów LAR (Live Animals Regulations).
Znane są nam zachowania zwierząt domowych i z doświadczenia wiemy, że psa lub kota należy przygotować do transportu w klatce, dlatego oferujemy również zaplecze behawioralne. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w doradztwie behawioralnym potwierdzone certyfikatem COAPE (Centre of Applied Pet Ethology), dzięki czemu jesteśmy w stanie zawczasu odpowiednio przygotować transporter i zwierzę, a także właściciela do jego transportu.

Oferta

Świadczymy także usługi dodatkowe, takie jak - Odprawy celne, Operacje magazynowe, Inspekcja towarów, Sporządzanie deklaracji Intrastat

Kontakt

2 THE CARGO

Polna 5B

05-462 Wiązowna, Polska

Tel. (+48) 518 917 988