TRANSPORT lotniczy

Tam, gdzie liczy się czas, wykorzystywany jest transport lotniczy. Zdajemy sobie sprawę, że w przypadku takiego transportu ważna jest niemalże każda godzina. Dlatego realizujemy transport lotniczy zarówno przez lotniska polskie, jak i inne główne porty lotnicze, gdzie wspieramy również nasze działania obsługą handlingową i celną. Rozumiemy również, jak istotną rolę odgrywa koszt transportu, dlatego drogę przewozu opracowujemy indywidualnie, wykorzystując nie tylko największe lotniska, ale również te mniejsze, jak np. polskie: Łódź, Poznań, Wrocław, itd.
Aranżujemy zarówno transport ładunków standardowych, jak i wymagających większego zaangażowania, np. ładunków niebezpiecznych (DGR), ładunków łatwo psujących się (PER) czy będących naszym oczkiem w głowie – żywych zwierząt (AVI).
Jeśli przesyłka wymaga odpowiedniego przygotowania, jak przepakowanie, oklejenie czy fumigowanie, dajemy również taką możliwość (w Polsce i na terenie Unii Europejskiej).

Oferta

Świadczymy także usługi dodatkowe, takie jak - Odprawy celne, Operacje magazynowe, Inspekcja towarów, Sporządzanie deklaracji Intrastat

Kontakt

2 THE CARGO

Polna 5B

05-462 Wiązowna, Polska

Tel. (+48) 518 917 988