POŚREDNICTWO HANDLOWE

Obecnie w biznesie problemem nie jest wyprodukować towar, ale go sprzedać. Jednak producenci nie zawsze są w stanie dotrzeć do międzynarodowych rynków zbytu. Z drugiej strony, często niezbędny jest surowiec lub półprodukt odpowiedniej jakości przy zoptymalizowanej cenie. Wychodząc naprzeciw tym kwestiom, przygotowaliśmy specjalną ofertę, wykorzystującą nasz globalny zasięg. Poszukujemy dla naszych klientów nowych rynków, gdzie mogliby sprzedać swoje produkty oraz negocjujemy w ich imieniu warunki współpracy z nowymi partnerami. W ramach usprawnienia i zoptymalizowania procesów produkcyjnych sprawdzamy możliwość dostępności surowców. Pomagamy również w odzyskiwaniu nieuregulowanych płatności międzynarodowych.
Żeby zapewnić wysoką jakość oferowanych przez nas usług, na specjalne życzenie, aranżujemy inspekcje i rewizje towarów, sprawdzenie ich specyfikacji oraz przygotowania do wysyłki. Standardową procedurą jest to, że każdy kontrahent przechodzi bardzo szczegółową weryfikację analityczną i finansową. Celem nadrzędnym jest prowadzenie biznesu bezpiecznego.
Zaufało nam już wiele podmiotów z branży przede wszystkim spożywczej, cukierniczej, elektronicznej ale również papierowej czy motoryzacyjnej. Ze względu na specyfikę polskiej produkcji, bardzo silnym działem są świeże lub mrożone owoce i warzywa.
Wychodzimy z założenia, że nasz sukces uwarunkowany jest sukcesem naszych klientów, dlatego dokładamy wszelkich starań, by pomóc w ich rozwoju.

Oferta

Świadczymy także usługi dodatkowe, takie jak - Odprawy celne, Operacje magazynowe, Inspekcja towarów, Sporządzanie deklaracji Intrastat

Kontakt

2 THE CARGO

Polna 5B

05-462 Wiązowna, Polska

Tel. (+48) 518 917 988